Duszo wściekła duszo zła

13.07.2021.Oława

” Duszo wściekła duszo zła”

Duszo wściekła duszo zła

Sama szukasz piekła dna

Nie dla mnie twoja zabawa

Brutalna i krwawa

Nie dam się zwieść reklamą mamoną

Ja jestem duszą światła

Miłością odkupioną

Molekułka

9 myśli na temat “Duszo wściekła duszo zła

  1. Moja dusza zwracam się do drugiej duszy ,wściekłej złej i stwierdzam ,że mnie nie interesują jej propozycje i namowy przez medialne reklamy, że nie skusi mnie mamoną itp.Moja dusza idzie za światłem i miłością , nie zrozumiałeś .Nie jest napisane „Duszo moja wściekła , zła, a niżej jest Nie dam się zwieść,ja jestem duszą światła….Przeczytaj proszę, jeszcze raz, uważnie a zrozumiesz.Pozdrawiam świetliście :))

   Polubienie

 1. No popatrz a ja ostatnio goniłem radiowóz z nożem na peryferiach miasta a gdy się zatrzymał i wysiedli z niego policjanci ugodziłem jednego z nich w przeponę zaczął się dusić i zmarł na miejscu teraz siedzę w zakładzie karnym i pracuje na ślusarni aby zarobić na swoje wyżywienie. Zrobiłem to bo miałem nadzieję że wcześniej zostanę zastrzelony

  Polubione przez 1 osoba

  1. Jeżeli żartujesz, to dobrze trafiłeś, lubię się pośmiać ,a szczególnie z siebie samej, a jeżeli rzeczywiści tak wygląda Twoja rzeczywistość, to jest skutkiem Twojego wyboru, ale ciesz się że żyjesz,dostałeś szansę, a masz dużo czasu więc wykorzystaj go konstruktywnie ,poukładaj sobie w głowie ,w duszy a przede wszystkim w sercu,chyba że chcesz takie życie wieść całą wieczność .Dokąd nie zmienisz swoich programów nie wyciągniesz wniosków ,nie zrozumiesz i nie otworzysz serca ,to każde nowe życie dalej będziesz powtarzał te i podobne błędy, będziesz powtarzał tą samą lekcję,aż zrozumiesz i zmienisz, Bóg ,albo jak chcesz nazywać inteligencję i moc która Cię stworzyła, jest cierpliwy i zawsze daje wolną wolę, ale jak ją wykorzystujemy to my decydujemy.
   A jeżeli chcesz się pośmiać to zobacz to, mi to pomaga momentalnie zmienić nastrój i myśli . https://molekulka.wordpress.com/2008/11/02/o-wscieklosci-moja-kochana/ Dobrego nastroju życzę :))

   Polubienie

 2. Przyznam, że nie potrafię rozmawiać z duszą, natomiast siebie często karcę się za naiwność, że ludzie są dobrzy, za zbytnie przejmowanie się głupotą rządzących od których chciałabym, by zapewnili bezpieczeństwo, sprawną służbę zdrowia i otwartą na świat szkołę. Tylko tyle, resztę rynek wymusi. a tymczasem przekupywani są wyborcy, a przyszłe pokolenia będą spłacać długi, za to przyznali sobie podwyżki, brr.
  Serdeczności zasyłam

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s