Nadszedł wielkiej transformacji czas

19.03.2021.Oława

„Nadszedł wielkiej transformacji czas”

Jeszcze chwila jeszcze moment

Jeszcze jeden słońca promień

A rozkwitnie wonnej wiosny czas

Dla mnie dla ciebie dla wszystkich z nas

Nastąpi radosny wzrostu czas

Więc wzrastajmy rozkwitajmy

Energia światła wspiera nas

W ten cudowny wiosenny czas

Cały wszechświat nas zasila

Budząc w każdym z nas barwnego motyla

Niech pękają kokony lęku w nas

Nadszedł wielkiej transformacji czas

Ukochana matka ziemia ponagla nas

Molekułka

11 myśli na temat “Nadszedł wielkiej transformacji czas

  1. Tak, jeszcze chwila, jeszcze moment, jeszcze jeden słońca promień i aktywacja, bo jeszcze tak nie było, żeby wiosny nie było, najbardziej wyczekiwana pora roku.Pozdrawiam wiosennie:))

   Polubienie

 1. To co się dzieje na naszej planecie , przed chwilą widziałam straszne powodzie w Australii, w rejonach gdzie w tamtym roku była susza i straszne pożary.Na Islandii wzmaga się erupcja wulkanu i na całym świecie wzrasta aktywność wulkanów, zachowania turystów w Majami i w Hiszpanii, też niepokojące, być może nieświadomie odbieramy wzmożone wibracje ziemi, bo jeżeli zwierzęta je wyczuwają, to mają też wpływ na ludzkie zachowania.
  Wiersz napisałam 19.03.21. ale dzisiaj publikując dopisałam ostatni wers , może Ty nawet jeszcze go nie widziałeś, bo bardzo szybko ukazał się Twój komentarz, chyba zanim jeszcze dopisałam ten wers, właśnie poświęcony matce ziemi. A jakiś czas temu widziałam film o zmianach klimatycznych i też prognozy na ten rok dla całej planety były niepokojące .Nie da się zaprzeczyć jakaś transformacja nas nie ominie ,ale jeszcze do większości ludzi to nie dociera ,zachowujemy się jak zahipnotyzowani :))

  Polubienie

  1. Ta która nas czeka, a być może już trawa ,to dopiero wielka niewiadoma ??? Myślę, że większość z nas a przynajmniej ja, czuję przez skórę jakiś niepokój i też nie jestem tym zachwycona.Na razie to wielka niewiadoma.:))

   Polubione przez 1 osoba

 2. Trafiłaś z tymi „kokonami lęku”. Bo cóż nas hamuje jak nie lęk przed nieznanym? Tak, niechby ten lęk nas opuścił a wtedy szybciej dokonała by się transformacja.
  Pozdrawiam serdecznie.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Każdy z nas jak rozwinie świadomość, to świat, ludzkość, przejdzie na wyższy poziom zbiorowej świadomości, a zbiorowa świadomość tworzy zbiorową rzeczywistość , więc nasza rzeczywistość będzie z wyższego poziomu świadomości i o to chodzi ,żebyśmy wszyscy się rozwijali i razem wspanialszą pozytywniejszą rzeczywistość kreowali:))

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s