Śpiew ptaka

11.04.12.Oława.

„Śpiew ptaka”

Śpiew ptaka usłyszałam o świcie

I poczułam ogromny apetyt na życie

Rozśpiewany od świtu dzień

Radością i szczęściem wypełnia mnie

Niesiona falą spontanicznego zachwytu

Sięgam radości zenitu

A wystarczyło usłyszeć  piękny śpiew ptaka o świcie

By na nowo zachwycić się życiem

Molekułka

8 myśli na temat “Śpiew ptaka

 1. To przejaw radości życia. Czasami zastanawiam się, jak mało potrzeba, by komuś wróciła radość i życie nabrało barw. Uśmiech także czyni cuda, uśmiechajmy się do siebie wzajemnie, coraz bardziej rozkwitająca wiosna niech będzie powodem naszej radości.Pozdrawiam serdecznie.ELP

  Polubienie

  1. Tak dużo zależy od naszego nastawienia ,wielu z nas słyszy o świcie śpiew ptaka ,ale nie każdy to zauważa .Uczucie wdzięczności pozwala nam dostrzegać więcej powodów do radości,to bardzo silna pozytywna emocja ,więc zachęcam wszystkich ,uczmy się wdzięczności ,dla siebie samych ,dla Boga i naszych bliźnich a nawet nie zauważymy jak pod jej wpływem szybko się zmienimy.Zaczniemy słyszeć śpiew ptaka ,poczujemy cudowną woń kwiatów ,zapach i smak życia .Pozdrawiam serdecznie:))

   Polubienie

 2. No tak, tu mnie masz… mój słuch to nędzne resztki, z których korzystam już w minimalnym zakresie. Wierzę Ci jednak na słowo, że śpiew ptaka potrafi tak zainspirować dzień. Zatem będę wypatrywał ptaków, jeśli nie mogę ich usłyszeć ale przecież w pamięci różne ich śpiewy pozostały, cóż mi za trudność stamtąd je czerpać?
  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

  1. Już nie mogę się doczekać do maja , w tamtym roku słowiki tak cudownie koncertowały pod moimi oknami, nawet sobie nagrałam 30 min i czasami sobie puszczam, to nagranie amatorskie,w tle słychać samochody dźwięki z podwórka, ale i tak jest cudowne.:)):)):))

   Polubione przez 1 osoba

   1. A ja słuchałam i nagrywałam przez okno i to było niesamowite, non stop śpiewał,chyba do świtu. Wytrwałam do 4 godziny, położyłam się spać i długo nie mogłam zasnąć, to było cudowne przeżycie.:))

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s